אודות

עמוד הבית > אודות

קן התור

קן התור הינה חברת נדל"ן מהמובילות והאיתנות בארץ העומדת בסטנדרטים המחמירים ביותר ובעלת הסיווגים והתקנים הגבוהים ביותר בענף הבנייה הישראלי. החברה ספקית רשומה של משרד הביטחון, מוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות ופועלת על פי תקן ISO 9001 , תוך שילוב של ניסיון הנדסי רב, גב כלכלי איתן ויציבות וניסיון של יותר מ־25 שנה בענף הבנייה למגורים. בנוסף החברה עובדת גם בתחום הציבורי עבור עיריות, מועצות, חברת חשמל וכו' ובמקביל מבצעת פרויקטים של בנייה רוויה עבור יזמים וקבוצות רכישה וגם יוזמת בעצמה פרויקטים למגורים.

החברה הוקמה בשנת 1993 ע"י יואב קן־תור, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון ומעסיקה כ- 150 עובדים כולל מהנדסים, הנדסאים, אדריכלים ואנשי מטה. במהלך השנים, צברה החברה ניסיון רב תחומי בביצוע פרויקטים שונים תוך שמירה על איכות גבוהה, עמידה בלוחות זמנים, גמישות ביצועית ותגובה מהירה לשינויים. החברה גיבשה מוניטין בזכות הפונקציונאליות שלה, העמידות הפיננסית ועמידה במסגרת תקציבית תוך שמירה על מקצועיות, איכות ביצוע ללא פשרות ושירות מהשורה הראשונה לאורך כל הדרך.

בנוסף להיותה חברה קבלנית מבצעת (סיווג ג'5 בלתי מוגבל) ומתמחה בביצוע פרויקטים מגוונים ומורכבים, קן התור פועלת יותר מעשור בתחום ההתחדשות העירונית בכל רחבי הארץ, עם ניסיון רב בגיבוש דיירים במתחמים גדולים והתמחות בהוצאת היתרי בנייה והתנהלות מול רשויות. החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים של חיזוק, שיפוץ והרחבת בניינים קיימים (תמ"א 1/38) ופרויקטים של הריסה ובנייה מחדש (תמ"א 2/38) ופינוי־בינוי. כך שאנו מבצעים את הפרויקטים שלנו מתחילתם ועד סופם והדיירים מתנהלים לאורך כל הפרויקט מול גוף אחד שאותו הם מכירים ושעליו הם סומכים. לחברה צוות מיומן וקשוב המלווה את הדיירים בזמן הבנייה, מטפל בשינויים ומלווה את הדיירים במסגרת שנת הבדק ואחריה.לחברה ניסיון רב בבנייה ובאכלוס של יותר מאלף יחידות דיור במהלך השנים, ובימים אלה מעורבת החברה בכמה פרויקטים של תמ"א  38 ומתחמי פינוי בינוי בהקפים גדולים בשלבי תכנון ,ביצוע ומסירה בערים תל אביב, ירושלים, רמת גן והרצליה. חברת קן התור היא חברה בעלת גב כלכלי יציב ומוניטין של יציבות פיננסית ומוסר תשלומים גבוה, ומומלצת על ידי הבנקים לביצוע פרויקטים עבור קבוצות רכישה ויזמים. לאחרונה אף דורגה קן התור ע"י חברת BDI במקום ה־25 מבין 4,000 חברות הבנייה הפרטיות בארץ, ונכנסה למדד "DUN's 100" בקטגוריית ההתחדשות העירונית.

בטיחות

קן התור רואה חשיבות אדירה בהקפדה על בטיחות עובדיה באתרים ומקפידה על מערכת בקרה עצמית, הכוללת תדריכי בוקר יומיים כחלק מן השגרה, שילוב טכנולוגיות לבקרה וניטור מפגעים, הכנה מסודרת למשימות מסוכנות ותחקור אירועי כמעט ונפגע מתוך מחשבה כיצד נמנע את התאונה הבאה.

קן התור הוסמכה כאחת מ-5 החברות הראשונות ל"כוכב בטיחות" מטעם מטה הבטיחות של התאחדות בוני הארץ ומקיימת בקרה לפי תקן בטיחות ISO 45001.

קרא עוד

יואב קן תור

בעלים

בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית בטכניון, החל את דרכו כמהנדס במחלקת בדק, מהנדס ביצוע ומנהל פרויקטים – בשנת 1993 הקים את חברת קן התור מתוך מטרה לבצע ולנהל פרויקטים מעניינים ומורכבים. מאז החברה גדלה באופן אורגני ומדורג והקימה עם הזמן זרועות מגוונות – חטיבות למגורים, עבודות ציבוריות, שימור, תשתיות, יזמות והתחדשות עירונית – כאשר המטרה המשותפת לכולם נותרה תמיד לבצע פרויקטים במהירות, בבטיחות ומבלי להתפשר על איכות הביצוע ושביעות רצון הלקוחות. יואב רואה חשיבות רבה במיוחד בכוח אדם איכותי אשר מצטרף לחברה ונשאר עמה לאורך זמן, מתפתח בתפקידים מתוך הארגון.

יואב קן-תור

מנכ"ל ובעלים קבוצת קן התור הנדסה ובנין

מתן קן-תור - מהנדס

סמנכ"ל פרויקטים ציבוריים

תמיר חפץ

מנכ"ל משותף קן התור התחדשות עירונית

ענבל לפידות - עו"ד

יועצת משפטית

עמיחי יפרח - רו"ח

סמנכ"ל כספים

איתי סעד - מהנדס

סמנכ"ל קן התור התחדשות עירונית

יוסי יוכפז

מנהל פיתוח עיסקי

חגית וולף

מנהלת התחדשות עירונית אזור ירושלים

גיא ממן

מנהל צוות פרויקטים אזור ירושלים

דור צפניה

מנהלת פרויקטים אזור ירושלים

ינון לוי

מנהל פרויקטים אזור ירושלים

דביר אשכנזי

מנהל פרויקטים אזור ירושלים

חיים תורג'מן

מנהל פרויקטים אזור ירושלים

עמית זוזנשטיין

מנהל פרויקטים אזור מרכז

איריס בן סימון

מזכירת לשכת מנכ"ל

נטע לי עמרם

מזכירת מחלקת מגורים

איילת סוויסה

מתאמת שינויי דיירים מחלקת מגורים

חופית חזן

מתאמת תכנון מחלקת מגורים

להרחבה

יציבות

קן התור הינה חברה ותיקה הפועלת משנת 1993 ונמצאת בצמיחה מתמדת. במהלך השנים צברה החברה ניסיון רב תחומי תוך שמירה על איכות, עמידה בזמנים, שירותיות, גמישות ביצועית ותגובה מהירה לשינויים.

אמינות

החברה מקפידה על שקיפות מלאה ודיווח עדכני מול כל השותפים שלה, בעלי העניין והלקוחות, תוך שמירה על מחויבות ללקוחות, איכות ופונקציונאליות.

משפחתיות

החברה הוקמה ע"י יואב קן תור אשר שם דגש על ההון האנושי, השותפות וההדדיות. החברה גאה בדור השני של המשפחה אשר השתלב בה. בחברה מועסקים כ-220 עובדים מהטובים בשוק הכוללים מהנדסים, הנדסאים, מתכננים ואנשי מטה וביחד עם לקוחותינו הנאמנים מהווים כולם את משפחת קן התור המורחבת.

ניסיון ומקצועיות

החברה פועלת ומקפידה על האיכות והתקנים מהגבוהים ביותר בענף הבניה הישראלי , ספקית רשומה של משרד הביטחון, מוכרת לביצוע עבודות ממשלתיות ופועלת על פי תקן ISO 9001. החברה פועלת על פי המדדים הקפדניים ביותר ללא פשרות לאורך כל הדרך.

סטטיסטיקה

0
מבני ציבור
0
יח"ד בהתחדשות עירונית
0
עובדים, מהנדסים, הנדסאים,
מפקחים ועובדי מטה
0
שנה של ניסיון